Kardeş Türküler Konseri

 Kardeş Türküler, Moda Sahnesi’nin “Sahneden Naklen” Etkinlikleri Çerçevesinde 3 Nisan’da Konser verecek. 13 Şubat'ta Moda Sahnesi’nden canlı yayınla izleyicileriyle buluşan Kardeş Türküler, bu konser için yapılan yorum ve paylaşımların ardından bir konser daha vermeye karar verdi ve yeniden evlerinize konuk olmak üzere hazırlanmaya başladı.

Bu konser için sürprizler hazırlayan Kardeş Türküler, izleyicilerinin sosyal medyadan yollayacağı soruları online-canlı konser esnasında isimlere hitaben yanıtlayacak, hikâyeler anlatacak, sohbet edecek. “İnternet üzerinden buluşsak da hemhâl olmanın yolları var.” diyen Kardeş Türküler, izleyicilerin bu esnada çekip yolladıkları videoları sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

 Topluluk, yıllardır farklı kültürden, etnisiteden, sınıftan, inançtan, yaştan, cinsiyetten, cinsel yönelimden, coğrafyadan… izleyiciyi müziğin ve dansın diliyle bir araya getirirken, barış, özgürlük ve eşitlik taleplerini birlikte dile getirmeyi hedefliyor.

 İzleyiciler, konser için en düşük bilet fiyatını seçebilecekleri gibi, dilerlerse Kardeş Türküler ve Moda Sahnesi’ni desteklemek amacıyla daha yüksek fiyatlardan da bilet satın alabilecekler.