İPTAL VE ERTELEMELER

Moda Sahnesi, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Moda Sahnesi tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, internet sitesinden veya Moda Sahnesi’nden (0 216 330 58 01) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde Moda Sahnesi, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde Moda Sahnesi ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Moda Sahnesi Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya modasahnesi.com’a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya modasahnesi.com’a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda Moda Sahnesi tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Moda Sahnesi geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Moda Sahnesi Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Moda Sahnesi’ne ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.