Audioban Sunar: Radyo Eksen Geceleri #1

#BirlikteGüzel

 

Audioban ve Radyo Eksen, İstanbul’u festival gibi bir geceye davet ediyor.

 

Radyo Eksen programcıları Barış Akpolat, Çağlan Tekil, Gülşah Güray, Gülşah Turgut ve Güven Yıldız’la artık bir efsaneye dönüşen Radyo Eksen performanslarını Moda Sahnesi’ne taşıyoruz. Üstüne iki nefis konser ekliyor ve sınırsız dansın formülünü sunuyoruz.

 

İstanbullu alternatif rock ekibi Hack the Fool ve Ankaralı rock’n roll grubu Al’York’un konserleriyle başlayacak gece, içinden geldiği gibi çalan Radyo Eksen programcılarının hayatımızın soundtrack’i olmuş, indie rock’tan ska’ya, hip hop’tan elektronik müziğe uzanan seçkileriyle devam edecek.

 

Biletler Moda Sahnesi gişesi ve modasahnesi.com'da.

 

Hack The Fool

 

Mert Avcı, Sinan Kutluay ve Berk Çavdar’ın İstanbul’da kurduğu alternatif rock grubu Hack The Fool, 90’ların rock sound’undan aldığı ilhamla yeni üretimler yapıyor. Müziklerinin görsel uzantılarını da kendisi üreten Hack The Fool, ilk albümü The Fool’u Tantana Records etiketiyle yayımladı.

 

Al’York

 

2015’te Ankara’da kurulan Al’York, kendi adını taşıyan ilk EP’sini 2016’da yayımladı. 2017’de çıkan 2. EP Plastic Jungle’ın ardından River single’ı geldi. Hanni El Khatib, The Ringo Jets ve eskiz gibi isimlerle beraber çalan, MIX Festival, İstanbul Caz Festivali ve Epic Fair gibi sahnelerde yer alan Al’York, geçtiğimiz yaz sesini yurt dışında da duyurmaya başladı. Yüksek enerjili performansıyla tanınan Ankaralı üçlü, We’re Gonna Burn Here adlı son single’ını kasımda yayımladı.

 

#BirlikteGüzel

 

21:00 Hack The Fool
22:15 Al'York
23:15 Radyo Eksen Programcıları

+18